KONST / Litografier / Litografisk affisch 14739424
nr 1473 9424
Litografisk affisch
Exactitude Etat, efter Fix-Masseau, studio edition Paris, 1982, yttermått inklusive ram: 103x73 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:28:05
6/6 09:36:18
100 kr
6/6 18:28:25